Menu

Wild Galaxy

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Wild Galaxy

Výherní Automat Wild Galaxy Online ZdarmaJe na čase podívat se s výherním automatem Wild Galaxy trošku do budoucnosti. Tento výherní automat vám dovolí ponořit se hluboko do vesmíru a zároveň si užít klasické točení válci. Výhry, které můžete získat, mají doslova intergalaktický dopad a jejich rozptyl je při hraní průměrný. Navíc vás při hraní čeká opravdové napětí, hlavně v okamžicích, kdy budete muset projít těmi nejtemnějšími místy galaxie plnými neznámými vetřelci.

Výherní Automat Wild Galaxy Online Zdarma

 

K tomu, abyste si tento výherní automat užili opravdu naplno, nepotřebujete žádné předchozí zkušenosti. Automat obsahuje 5 válců a podobá se tak naprosté většině ostatních online automatů na trhu. Navíc si tento automat můžete spustit na různých platformách, včetně notebooků či stolních počítačů. Stejně kvalitní zábavu ale získáte i při hraní na tabletech nebo chytrých telefonech. Automat je jednoduchý a je provozován s licencí od RNG a Curacao.

Speciální herní symboly

Postavení se vetřelcům z vesmíru není nic jednoduchého, ale tento výherní automat vás při vašem boji skvěle podpoří. Dokáže točení válců zvýšit tak, že vám zajistí vaši výhru. Narazit můžete navíc na scatter symboly i wild symboly. Wild symbol může nahradit všechny ostatní herní symboly a vytvořit tak mnohem více výherních kombinací.

Tento výherní automat nabízí hráčům spoustu zábavy a lukrativních funkcí, které zahrnují oblíbené spiny zdarma. Právě i díky všem těmto speciálním funkcí může nad vetřelci v tomto výherním automatu zvítězit opravdu každý a dosáhnout tak na doslova vesmírné výhry.

 

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti