Menu

Fruity Frost

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Fruity Frost

Fruity Frost Automat Online ZdarmaSvět online výherních automatů je plný ovocných her. Některé jsou průměrné a některé jsou ve srovnání s ostatními mnohem lepší, což je příklad výherního automatu Fruity Frost.

Fruity Frost Automat Online Zdarma

 

Tento výherní automat se rozkládá celkem na 5 válcích s 20 výherními liniemi a jednotlivé symboly dávají dohromady doslova ovocný koktejl. Celá vizuální stránka dosahuje velmi vysokých kvalit a jednotlivé symboly jsou zobrazeny v trošku odlišné formě. Jsou totiž zamrzlé a mají tak podobu kostek ledu. Jedná se tak o naprosto skvělý výherní automat pro ty hráče, kteří si chtějí zahrát trošku svěžejší automat s ovocnými symboly.

Ovládání a hraní výherního automatu Fruity Frost je tak snadné, že na trhu nenarazíte na jednodušší výherní automat. Než se ale pustíte do hraní, seznamte se se všemi nabízenými funkcemi. Například jsou to spiny zdarma, expandující wild symboly a tři zábavné minihry.

Herní symboly

Výherní automat Fruity Frost vám nabídne trošku obměněnou klasickou ovocnou herní zábavu. I tak ale narazíte na ovocné symboly, které jsou považovány ve světě výherních automatů za ikony. Jsou to například melouny, citróny a třešně. Novější ovocné symboly zobrazují ovoce, které je v rámci výherních automatů považováno jako tropické a jsou to například granátová jablka, hrušky, banány a jahody.

Jednotlivé symboly tohoto výherního automatu jsou navrženy naprosto dokonale a čistě. Občas se při hraní můžete dočkat i nějaké 3D animace, která vás potěší při důležitých výhrách. Co je ale na tomto výherním automatu nejkrásnějším, je nádherná obrazovka plná ledových kostek. Jedná se o velmi atraktivní vizuální stránku, která je ještě doplněna ledovými krami a lákavou vrstvou čerstvého sněhu.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti