Menu

Patricks Pub

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Patricks Pub

Výherní Automat Patricks Pub Online ZdarmaIrský folklor stojí za spoustou výherních automatů a nyní se projevuje i v tomto skvělém výherním automatu Patrick’s Pub. Tento výherní automat má všechny aspekty klasických automatů, které sice neoplývají velkou originalitou ale i tak jsou opravdu zábavné.

Výherní Automat Patricks Pub Online Zdarma

 

Pozadí automatu zobrazuje irskou hospodu, která má v menu hned několik různých piv. Můžete si objednat pivo z výčepu nebo pivo v láhvi. Objednejte si a poté se rozhlédněte kolem sebe a pozorujte všechny možné zelené prvky. Na baru se například objevují malé kroužky, které obsahují určité ovládací funkce.

Celý tento výherní automat je spíše klasickým výherním automatem inspirovaným Irskem, který má ale více vyšperkovanou grafickou stránku ve srovnání s ostatními výherními automaty ve stejném stylu. Automat Patrick’s Pub si ale mezi konkurencí vede dobře.

Celý tento výherní automat je moderní s 5 válci a 20 výherními liniemi. Rozsah sázek se pohybuje od 0,20 až do 100 mincí na každé zatočení. Hráči mohou použít šipky v ovládacím panelu ke změně sázky kdykoli se jim zachce. Počet výherních linií je v tomto výherním automatu stanoven fixně. Mimo jiné budete mít k dispozici také tlačítko pro maximální sázku, turbo hru a automatickou hru.

Herní symboly

Symboly tohoto výherního automatu jsou klasické. Čekají na vás tak zelené klobouky, čtyřlístky a točená piva. S těmito symboly získáte přes 750 mincí. Dalšími symboly automatu jsou klasické herní karty. Rozptyl tohoto výherního automatu je příznivý k získání vyššího počtu nižších výher, takže se obrňte trpělivostí a na vyšší výhry si v klidu počkejte.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti