Menu

Jackpot Rango

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Jackpot Rango

Jackpot Rango Automat Online ZdarmaThe Rango je počítačově animovaný film, který měl premiéru v roce 2011, a pokud jste tento film viděli, tak určitě poznáte i filmové postavy, který slouží v tomto výherním automatu jako symboly. Tento výherní automat zdarma má celkem 25 výherních linií, ale aktivovat můžete třeba 1, 5, 10, 15, 20 nebo všech 25 linií. Nastavit si navíc můžete i hodnotu mincí a počet vsazených mincí na každou aktivovanou výherní linii. Těch může být od 1 do 10. Abyste v tomto výherním automatu získali výhry, musíte na sousedních válcích spojovat stejné symboly, a to směrem zleva doprava počínaje válcem nejvíce vlevo. Všechny symboly v automatu pochází z výše zmíněného filmu a vyplatí vám 150 mincí za výherní kombinaci tvořenou 5 symboly. Rango a chřestýš Jake jsou jediné dva symboly, které vám přinesou výhry za výherní kombinaci tvořenou i pouze dvěma symboly. U všech ostatních symbolů potřebujete pro získání výher spojit minimálně tři.

Jackpot Rango Automat Online Zdarma

 

Tento výherní automat zdarma obsahuje funkci automatické hry, díky které můžete válce roztočit až na 50 her bez zastavení. Wild symbol této automatové hry je chřestýš Jake, který může nahradit všechny ostatní hrací symboly až na scatter symbol. Jackpot, který můžete v tomto výherním automatu získat, je zobrazen v pravém horním rohu hrací obrazovky a pomalu se postupně zvyšuje. Jakmile jackpot vyhrajete, vrátí se na základní hodnotu. Progresivní jackpot vyhrajete pomocí jackpotového symbolu, který ale musíte na válcích zobrazit celkem pětkrát.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti