Menu

Pimped

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Pimped

Hrací Automat Pimped Zdarma OnlineKam až moje paměť sahá, tak ještě žádný jiný výrobce hracích automatů nikdy dříve spojení hip-hopu a rapu v jednom hracím automatu nepoužil. Pimped od Play’N’Go k tomuto nápadu navíc přidal i slavnou celebritu. Nejcennější symbol hry je totiž nápadně podobný Snoop Dogovi. Celkový dojem ze hry se podobá hip-hopové verzi hry Mega Fortune od NetEnt. Použité symboly jsou vlastně znakem bohatství jako roličky dolarových bankovek, prsteny a zlaté dolarové symboly. Ve hře se můžete setkat s funkcí hracího kola (win spin), odkud pochází ty nejvyšší výhry udělované touto hrou.

Hrací Automat Pimped Zdarma Online

 

První věcí, které si u této hry všimnete, je doprovodná hudba. Uslyšíte nízké basové tóny, pianové vyšší tóny a šelest davu na pozadí. Hudební stránka je vyladěná opravdu velmi dobře, mezi jednotlivými zatočeními se vždy ztiší, a když začnete opět hrát, tak jakoby znovu ožívá. Grafika je také velmi profesionální, od třpytivých symbolů až po animace. A bonusové kolo si zahrajete při dolarové dešťové přeháňce.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti