Menu

Jade Heaven

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Jade Heaven

Automat Jade Heaven Online ZdarmaVýherní automat Jade Heaven zve všechny milovníky výherních automatů na procházku po starodávné Hedvábné stezce, kterou se dostanete až do starověké Číny a můžete se dozvědět něco více o její tehdejší kultuře a bohatství. Tento výherní automat vám přináší společnost Casino Technology a budete zde moci vyhrát dostatek zlata a zažít skvělou zábavu.

Automat Jade Heaven Online Zdarma

 

Starověká Čína je inspirací pro mnoho výherních automatů a jde také o jedno z nejvyhledávanějších témat. Tento výherní automat vás zavede až do císařského paláce, jehož stěny i podlaha jsou bohatě vyzdobeny. Nastavit tu správnou atmosféru automatu pomůže i jeho doprovodná hudba, která se skládá z tradičních folklorních čínských tónů. Téma automatu je naprosto perfektní, ale hráči se při tom nemusí ponořit příliš hluboko do detailů čínské historie.

Celý tento výherní automat se rozkládá na 5 válcích s 15 výherními liniemi. Ovládací prvky sloužící k nastavení celé hry najdete pod válci na spodní straně obrazovky. Před začátkem hraní je nutné nastavit si hodnotu vsazených mincí, k čemuž slouží červené tlačítko. Nastavit je také možné celkovou vsazenou částku, která může mít hodnotu až 30 mincí. Veškeré toto nastavení se nachází na levé straně. Po nastavení všech zmíněných hodnot už jen zbývá kliknout na modré tlačítko a roztočit válce. Výherní kombinace se tvoří spojením tří nebo více stejných symbolů na aktivních výherních liniích.

Herní symboly

Symboly tohoto výherního automatu obsahují symboly hracích karet, které mají hodnotu od 9 až po eso. I tyto symboly jsou ale sladěny s tématem a jsou tak vyzdobeny čínskými znaky. Mezi další symboly patří žába sedící na zlatých mincích, dvě zlaté sochy, želva, princezna, princ a tygr.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti