Menu

9 Stars

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

9 Stars

Hrací Automat 9 Stars Online ZdarmaTento tříválcový výherní automat má pouze 5 výherních linií, díky kterým je ale celá hra zvláště pro nové hráče velmi jednoduchá. Jedná se o snadnou a přímočarou automatovou hru, ve které se jednotlivé výherní linie hodnotí ve směru zleva doprava. Všechny výhry jsou také sečteny dohromady. Na každé výherní linii bude hráčům vyplacena pouze ta nejvyšší dosažená výhra.

Hrací Automat 9 Stars Online Zdarma

 

Jednou z hlavních funkcí tohoto automatu je symbol hvězdy, který aktivuje jiné hvězdné symboly v poli s bonusy. Pokud je v bonusovém poli rozsvíceno všech 9 bonusových hvězd, je automaticky aktivováno kolo štěstí. Kolo štěstí bude roztočeno celkem dvakrát. Při prvním roztočení si může hráč vytočit jeden ze symbolů (výherní symbol) a při druhém roztočení získá hodnotu násobitele. V této bonusové funkci mohou hráči získat výhry v závislosti na výši sázky, kterou do hry vložili. Další jedinečnou funkcí je dvojnásobná výhra, kterou hráči mohou obdržet automaticky po zaplnění všech pěti výherních linií stejnými symboly (neboli zobrazení devíti stejných symbolů na celé herní ploše). Výherní automat 9 Stars je zkrátka velmi napínavou, vzrušující a zároveň prostou automatovou hrou.

Symboly

Symbol hvězdy je tím nejhodnotnějším symbolem tohoto automatu, který vám vyplatí 100x hodnotu vaší výhry. Následuje symbol diamantu, který má hodnotu 30x vaší sázky. Červené, modré a žluté sedmičky vám vyplatí 8x vaši sázku. Symbol třešní vám vyplatí dvojnásobek a symboly červených, modrých a bílých barů pak čtyřnásobek vaší sázky.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti