Menu

Magic Charm

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Magic Charm

Výherní Automat Magic Charm Online ZdarmaMagic Charm je místem, kde se vaše víra může dát naprosto novým směrem. Přesně tak. Na tomto místě se dějí opravdová kouzla. Pokud jste až doposud čekali na zvláštní znamení vašeho štěstí, tak už dále nehledejte. Magic Charm je ten pravý výherní automat zdarma, kde vaše štěstí naleznete. Výherní automat Magic Charm navíc obsahuje naprosto jedinečný soubor speciálních funkcí. Ihned po spuštění tohoto automatu si všimnete nádherného fialového pozadí s bílými válci. Jedná se o velmi zvláštní barevnou kombinaci, která nechává válce příliš zvýrazněné, ale v podstatě to splňuje svůj účel. Budete se totiž soustředit na válce a nebude vás naprosto nic vyrušovat. Grafická stránka i design automatu je po celkové stránce spíše průměrný, ale jednotlivé symboly jsou velmi povedené.

Výherní Automat Magic Charm Online Zdarma

 

Zkuste si zahrát zkušební verzi tohoto výherního automatu zdarma, abyste o něm získali svoji představu. Nejdříve se zaměřte na tabulku výplat. Jednotlivé symboly mají opravdu vysokou hodnotu a vy tak budete přesně vědět, na jaké symboly se zaměřit. V nabídce jsou i bonusové funkce. Kouzelná sféra je bonusovým symbolem, který dokáže aktivovat 15 spinů zdarma. Během těchto spinů zdarma budou navíc všechny vaše výhry ztrojnásobeny. To je jednou z těch nejlepších funkcí tohoto výherního automatu zdarma. Bonusový symbol při tom není vůbec složité získat. Ty nejlepší symboly vám pomůže vybrat i okouzlující cikánka. Tento výherní automat je propletený kouzly a vy to poznáte hned v okamžiku, kdy tento automat spustíte. Přinese vám spoustu štěstí i spoustu vysokých výher, tak se jen ujistěte, že hrajete s těmi nejvyššími sázkami.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti