Menu

Juice and Fruits

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Juice and Fruits

Výherní Automat Juice and Fruits Online ZdarmaVýherní automat Juice N Fruits je dostupný na platformách společnosti Playson a rozkládá se na 5 válcích s 10 výherními liniemi. I když je tento výherní automat vytvořen ve stylu retro, je velmi živý a obsahuje kvalitní grafickou stránku. Nenajdete zde ale žádné speciální herní prvky. Nejsou zde wild symboly, spiny zdarma, bonusová kola ani scatter symboly.

Výherní Automat Juice and Fruits Online Zdarma

 

Jakmile se pustíte do hraní tohoto automatu zdarma, neočekávejte nic extra. Automat obsahuje pouze normální ovocné symboly. Hrát tedy budete s pomeranči, citróny, třešněmi a švestkami. Výherní linie také můžete tvořit z melounů a hroznů. Tím nejhodnotnějším symbolem je červená sedmička. Za pět červených sedmiček získáte 5000x hodnotu vaší sázky. Když byste hráli s 20 kredity, tak vyhrajete rovných 100 000 kreditů.

Funkce automatu

Na pozadí tohoto výherního automatu si můžete dát například nějaký osvěžující drink. I zbytek automatu vypadá velmi příjemně. Nic zde není úplně přehnané, ani animace ani grafická stránka. Při hraní se můžete dostat také do Juice and Fruit hazardní hry. Jedná se pouze o klasické hádání tažené karty, ale můžete zde vaši výhru zdvojnásobit nebo dokonce zčtyřnásobit. Pokud se vám barvu tažené karty ale nepodaří uhodnout, nezískáte nic.

I když tento výherní automat neobsahuje spoustu extra funkcí, jeho maximální jackpot v hodnotě 100 000 mincí je natolik atraktivní, že se stal oblíbený pro celou řadu hráčů.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti