Menu

Wild Jack

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Wild Jack

Wild Jack Automat Online ZdarmaWild Jack je výherní automat zdarma ve stylu divokého západu, který vytvořila vývojářská společnost BF Games. Jedná se o video automat se 3 válci a 27 výherními liniemi. V dnešní době se jedná o poněkud zastaralé rozvržení pro výherní automat, ale na druhou stranu obsahuje opravdu vysoký počet výherních příležitostí. Pozadí automatu spolu s grafikou a animacemi je převážně spojeno s kovboji a divokým západem. Narazit ale můžete také na klasické ovocné symboly. Tematické symboly tohoto automatu zobrazují převážně symboly spojené s vymáháním zákona. Mezi nimi můžete najít symbol odznaku šerifa, zvon, pistoli, vagón a také kovboje. Symbol kovboje je zároveň wild symbolem tohoto skvělého výherního automatu zdarma, který vám vyplatí tu nejvyšší dostupnou výhru.

Wild Jack Automat Online Zdarma

 

Za spojení tří těchto symbolů získáte nádherných 2500 mincí při každém zatočení. Druhým nejhodnotnějším symbolem v tomto automatu je symbol šerifova odznaku. Tento symbol vám vyplatí až 1000 mincí při každém zatočení. Symbol pistole vám pak vyplatí nádherných 500 mincí a zvon vás odmění 250 mincemi. Ovocné symboly nabízí výhry s nižší hodnotou, ale jsou dostatečně časté na to, aby vás udrželi ve hře. Tento výherní automat je jedním z těch nejlépe navržených výherních automatů, které jsem kdy hrál. Grafická stránka je ohromující, a to stejné se může říci i o animacích a zvukových efektech. Symbol vagónu, který na sobě nese nápis Free games je scatter symbolem tohoto automatu a za tři takové symboly získáte spiny zdarma.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti