Menu

Jetsetter

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Jetsetter

Výherní Automat Jetsetter Online ZdarmaVýherní automat Jetsetter je pětiválcovým video automatem s 20 výherními liniemi. Téma tohoto výherního automatu zobrazuje vysoký životní styl a vy tak na válcích očekávejte naprosto vše, co se k takovému životními stylu pojí. Jak můžete předpovídat, tento výherní automat obsahuje nádherné symboly, které byly perfektně vykresleny společností sídlící v České Republice.

Výherní Automat Jetsetter Online Zdarma

 

Protože jde v tomto výherním automatu především o peníze, můžete se těšit na ta nejdražší sportovní auta, ruletové stoly, drahé doutníky a soukromá letadla. Tento výherní automat se hraje s vysokým rizikem. Hodnota vsazených mincí se pohybuje od 0,01 až do 5 kreditů a je možné si vsadit až 100 mincí na každou výherní linii. Pokud budete chtít, tak si můžete změnit nastavení a zahrát si s méně výherními liniemi. Součástí tohoto výherního automatu je také hazardní hra, se kterou budete mít možnost zdvojnásobit své výhry až 10x po sobě. Stačí si z nabízených 4 karet vytáhnout kartu vyšší než dealer a vyhráváte.

Bonusy a symboly

Pokud budete tvořit výherní kombinace ze standardních symbolů, tak bude mít vaše nejvyšší výhra hodnotu 750 mincí. Za dva nejhodnotnější symboly ale můžete získat mnohem více. Za symbol žolíka si v tomto výherním automatu můžete přijít až na 9000 mincí. Tento symbol zároveň nahrazuje všechny ostatní herní symboly a dvojnásobí vaše výhry. Speciální bonusovou funkci se spiny zdarma aktivujete minimálně třemi scatter symboly, které se mohou zobrazit kdekoli na válcích. Tímto způsobem získáte 20 spinů zdarma s jednou speciální funkcí.

 

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti