Menu

Jolly Beluga Whales

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Jolly Beluga Whales

Automat Jolly Beluga Whales Online ZdarmaVýherní automat Jolly Beluga Whales vytvořila společnost Casino Technology a vypráví příběh o bílé velrybě, která byla objevena na severu a je dalším členem arktické fauny. Pozadí tohoto výherního automatu vás přenese na dálný sever až k zamrzlému oceánu. Zde vedle vás budou plavat delfíni, kteří dokáží rozvířit mořské řasy takovým způsobem, že vytvoří spoustu bublinek.

Automat Jolly Beluga Whales Online Zdarma

 

Válce tohoto výherního automatu vypadají, jakoby pluly na hladině. Obklopují je při tom vysoké hory se zamrzlými ledovci. Mezi ty nejpoužívanější barvy patří modrá a bílá, které celý automat zahalují krutou ledovou záclonou, která nevyžaduje příliš mnoho detailů.

Doprovodná hudba tohoto automatu je velmi diskrétní a propůjčuje automatu klidnou a mírnou atmosféru. Všechny ovládací prvky, které ke hraní tohoto výherního automatu potřebujete, se nachází na spodní straně herní obrazovky. Před roztočením válců se nejdříve věnujte nastavení hodnoty vsazených mincí, ke kterému můžete využít červené tlačítko. Hodnotu celkové sázky si můžete přečíst v jednom z nabízených oken.

Automat obsahuje celkem 5 válců a 20 výherních linií. Před hraním si také můžete nastavit počet vsazených mincí na každou výherní linii a počet aktivních výherních linií, se kterými chcete hrát. Po ukončení nastavení stačí pouze roztočit válce a čekat na své výhry.

Herní symboly

Mezi symboly tohoto výherního automatu patří také symboly klasických hracích karet s hodnotou od kluka až po eso. Další symboly zobrazují členy arktické fauny, jako jsou například polární medvědi, lišky, sněžné sovy, mroži a papoušci. Bílá velryba je jedním z wild symbolů tohoto automatu. Když se tento wild symbol zobrazí na druhém a třetím válci zároveň, vyhrajete 15 spinů zdarma.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti