Menu

Thunder Zeus

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Thunder Zeus

Hrací Automat Thunder Zeus Online ZdarmaVýherní automat Thunder Zeus vám přiblíží řeckou mytologii a představí vám její bohy. Pokud se zajímáte alespoň trošku o historii, tak si tento výherní automat jistě oblíbíte.

Hrací Automat Thunder Zeus Online Zdarma

 

Tento výherní automat online obsahuje hned dvě sady válců. Každá z těchto sad se skládá z 5 válců a 9 výherních linií, takže dohromady můžete vaše výhry získat až 18 různými způsoby. Mimo jiné zde ale existuje také bonusový scatter symbol, který má potenciál spojit obě dvě sady válců do jednoho osmiválcového automatu a nabídnout tak hráčům mnohem více lukrativních výher.

Co se týče vizuální stránky automatu, tak ta je naprosto úchvatná. Jednotlivé symboly jsou vytvořeny ve 3D formátu a jejich podoba je kreslená. Celý automat tak bude opravdovou pastvou pro vaše oči. Jedinečnost automatu spočívá v jeho válcích. Obě dvě sady válců obsahují tři horizontální řádky plné symbolů. První sada válců má na prvním řádku tři symboly, na druhém řádku čtyři symboly a na třetím řádku pět symbolů. Druhá sada válců je obrácena a má pět symbolů na prvním řádku a tři symboly na posledním řádku. Počet výherních linií na obou válcích dohromady je 18 a tento počet je fixní.

Herní symboly

Tento výherní automat je jedním z posledních video automatů vytvořených s tématem helenistické éry antického Řecka a na jeho válcích se setkáte a fascinujícími postavami z různých řeckých bájí a pověstí. Těmi nejdůležitějšími obyvateli hory Olympu zde jsou Dionýsus, který je bohem vína, bohyně lovu Artemis, bohyně lásky Afrodita a bůh moří Poseidon.

Hráči si mimo jiné budou moci zahrát i v podsvětí za doprovodu boha Hádese. Nepouštějte se tam ale bez doprovodu jeho bratra, boha Dia, který je také vládcem všech ostatních bohů.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti