Menu

Aquarium

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Aquarium

Automat Aquarium Online ZdarmaAquarium je pětiválcovým video automatem s mořským tématem. K dispozici budete mít 25 výherních linií, HD grafiku a dvě bonusové hry. Jako jackpot můžete v tomto automatu vyhrát až 2000 mincí. Herní obrazovka o velikosti 5×3 polí se nachází na pozadí s třpytící se vodní hladinou, zelenající se trávou a skalnatým břehem.

Automat Aquarium Online Zdarma

 

Jakmile spustíte tento výherní automat, nastavte si počet aktivních výherních linií. Vybrat si můžete z 1, 5, 10 nebo 25 výherními liniemi. Hodnota sázek se pohybuje od 0,01 do 1 kreditu. Maximální sázka celého automatu je 25 kreditů. Ovládací panel je umístěn pod válce, na spodní okraj herní obrazovky. Najít dne můžete, mino nastavení hodnoty sázek, také funkci automatického hraní nebo tabulku výplat. S tabulkou výplat se seznamte ještě před začátkem hraní, abyste měli přehled o jednotlivých výhrách a symbolech. Najít zde můžete například pestrobarevné rybky nebo ploutve.

Vaším cílem je v tomto automatu vytvářet výherní kombinaci ze 3, 4 nebo 5 identických symbolů. Všechny výherní kombinace musí být vytvořeny směrem zleva doprava, počínaje válcem nejvíce vlevo. Na každé výherní linii vám bude vyplacena pouze ta nejvyšší dosažená výhra.

Herní symboly

Všechny symboly na tomto výherním automatu jsou spojeny s mořským tématem. Narazit můžete například na žluté květiny, hvězdice, mořské koníky, perly, modré rybky, růžové mušle, černé ryby, červené rostliny a ryby s velkými ploutvemi. Ty nejvyšší výhry si při hraní zajistíte vsazením těch nejvyšších sázek a vytvořením výherní kombinace z pěti symbolů hvězdice. Takto získáte rovných 2000 mincí.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti