Menu

Dinosaur Adventure

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Dinosaur Adventure

Dinosaur Adventure Automat Online ZdarmaDinosaur Adventure je výherní automat s pěti válci, který ale neobsahuje žádné klasické výherní linie, nýbrž pouze spoustu možností na tvoření výherních kombinací. K dispozici budete mít celkem 1024 možností na tvoření výherních kombinací a také můžete získat jackpot. Vypadá to, že tento výherní automat zdarma rozhodně stojí za to, a pokud o výherních automatech již něco víte, tak je vám jasné, že se jedná o něco naprosto jedinečného.

Mimo značného množství šancí na získání výher si ale také můžete skvěle užít téma tohoto automatu, které je na trhu čerstvé a svěží. Kdo by nemiloval Jurský park? Pokud jste viděli i jeho první vydání, tak vám v paměti určitě utkvěl naprosto hrůzostrašný Tyranosaurus Rex.

Dinosaur Adventure Automat Online Zdarma

 

V tomto výherním automatu patří běžné herní symboly mezi symboly s nižší hodnotou. Tyto symboly vám vyplatí drobné výhry, které vám umožní pokračovat v hraní, ale pro opravdové výhry se musíte soustředit na symboly tematické. Není žádným překvapením, že tím nejhodnotnějším herním symbolem je Tyranosaurus Rex, který vám vyplatí velmi slušné výhry. Navíc k získání výher potřebujete spojit pouze dva tyto symboly. Samozřejmostí ale je, že kde se v Jurském parku nachází Tyranosaurus Rex, tam musí být i sopka. V tomto případě je lávu sršící vulkán wild symbolem. Láva valící se z tohoto vulkánu se navíc může rozlít i na ostatní symboly a změnit je také ve wild symboly, čímž vám zaručí spoustu nových výherních kombinací.

Sopky a Tyranosaura Rexe se tak v tomto výherním automatu zdarma nemusíte vůbec obávat, protože výrazně zvýší vaše šance na získání výher. Věci ale naberou naprosto jiný spád při spinech zdarma. Když se během spinů zdarma zobrazí na válcích wild symbol, tak navíc vaše výhry vynásobí násobitelem. Čím více wild symbolů během spinů zdarma získáte, tím vyšší vaše výhry budou. Klasickým pravidlem ale je, že wild symbol nikdy nemůže nahradit scatter symbol.

 

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti