Menu

King Bambam

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

King Bambam

Automat King Bambam Online ZdarmaKing Bam Bam je výherním automatem, který vypráví příběh o králi džungle. Tento výherní automat je vytvořen ve 3D kvalitě s animacemi a spoustou bonusových funkcí. K dispozici máte celkem 5 válců a 40 výherních linií. Při hraní narazíte na 5 tematických symbolů, které při tvorbě výherní kombinace spustí animaci. Tento výherní automat má zároveň jedinečnou XXL sázku a nabídne vám hned tři úrovně sázek. Čím vyšší úroveň sázek, tím vyšší budou potenciální výhry, extra wild symboly i počet násobitelů. Nejvíce na vás čeká až 2 225 000 mincí.

Automat King Bambam Online Zdarma

 

Válce tohoto výherního automatu jsou zasazeny do ruin starověkých měst ze Střední Ameriky. Celé herní prostředí bylo zpracováno do nejmenších detailů tak, že jsou na jednotlivých kamenech vidět ještě původní rytiny. Králem v tomto zapomenutém městě je ale hrůzostrašný pavián, který je na svůj trůn umístěný vedle válců náležitě pyšný.

Celá herní akce tohoto výherního automatu je naprosto jedinečná a hráči se při hraní budou skvěle bavit. Jednotlivé herní symboly se na válcích jen tak neobjeví, ale spadnou na svá místa z vrchu. Velikost herního pole je 5×4.

Herní symboly

Jednotlivé herní symboly představují hnědé bloky, oranžové bloky, červené bloky, zelené bloky, modré bloky a růžové bloky. Dalšími symboly jsou zlaté a fialové bloky, zlaté a modré bloky, zlaté a šedé bloky a tyrkysové bloky.

Když hráč získá tři až pět čistě zlatých bloků, tak si může zahrát 10, 15 nebo 25 spinů zdarma. Wild symbol v tomto výherním automat nesmí chybět a je na válce přidán po každém zatočení. Wild symbol tradičně vyplní místa v neúplných výherních kombinacích.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti