Menu

Fruits and Stars

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Not available Hrat automat za peníze

Game Details

Fruits and Stars

Fruits and Stars Automat Online ZdarmaVýherní automat Fruits and Stars naleznete na platformě společnosti Playson a nabídne vám celkem 5 válců s 5 výherními liniemi. Tento automat je naplněn zářivými hvězdami a šťavnatým ovocem, proto přitáhne zejména nadšence do retro výherních automatů, kteří se ale odváží hrát na dobrodružnějším automatu s 5 válci a ne pouze se třemi.

Fruits and Stars Automat Online Zdarma

 

Grafická stránka této automatové hry je minimalistická, ale i tak vás dokáže zaujmout zvláště svojí pestrou paletou barev a retro symboly. Za další nabízené funkce lze zmínit pouze standardní hazardní hra a scatter symboly. Automat vám nenabídne žádné speciální bonusy ani spiny zdarma, na které jsou mnozí hráči zvyklí. Tento faktor může být proto pro spoustu hráčů, kteří běžně hrají na automatech se spoustou různých bonusových funkcí, spíše negativní.

Tento výherní automat je ale hlavně o oživení retro stylu dřívějších výherních automatů. Všechny ovocné symboly jsou proto vytvořeny podle dřívějších předloh, ale jako moderní dodatek je jim přidán třpyt a 2D rozlišení. Pokud se jednotlivé symboly účastní výherní kombinace, pak spustí svoji animaci a zlatě se zatřpytí. A právě díky tomu jednoduše zjistíte, že jste právě obdrželi vaši odměnu.

Herní symboly

Součástí tohoto výherního automatu je také elektronický soundtrack, který celou tuto jednoduchou automatovou hru rozproudí.

Díky nabídce pouhých 5 výherních linií se tento výherní automat online na první pohled nezdá jako ta nejdobrodružnější hra, ale to není to nejhlavnější. Automat vám totiž i s pouze tak malým počtem výherních linií dokáže nabídnout spoustu velmi vysokých výher. Mezi ty nejméně platící symboly patří švestky, pomeranče, citróny a třešně. Soustřeďte se ale spíše na hrozny, melouny nebo sedmičky.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti