Menu

Fruits of the Nile

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Fruits of the Nile

Výherní Automat Fruits of the Nile Online ZdarmaNil je v Egyptě považován za dárce života a přináší tamním obyvatelům štěstí. Tato řeka vždy fascinovala ale i zbytek světa. Nil má dostatek vody po celý rok a zajistil tamním obyvatelům hojnou a vzkvétající civilizaci již od samotného počátku lidstva.

Výherní Automat Fruits of the Nile Online Zdarma

 

Fruits of Nile je klasickým mobilním výherním automatem, na který hráči dlouho čekali. Spojuje totiž živou představivost s jednoduchými pravidly a velmi výraznými a štědrými výplatami. Hraní na tomto automatu proto opravdu stojí za to.

Tento výherní automat je kompatibilní s HTML5, proto si ho jednoduše zahrajete na každém mobilním telefonu.

Automat vypadá naprosto skvěle, i když téma Nilu budou někteří hráči považovat za již známé. V tomto případě je ale téma provedeno k naprosté dokonalosti, za což tvůrcům automatu patří velký potlesk.

Jednoduché a prosté pozadí imituje suché a rozsáhlé egyptské pláně. Barevnost se projevuje na místech, kde se na válcích objevují symboly.

Ovládání výherního automatu je velmi jednoduché a nebudou vás při hraní rozptylovat ani výrazné dekorace. Výherní automat Fruits of the Nile vyplácí také velmi často své výhry, které získáte na 5 válcích s 5 výherními liniemi.

Vaše sázky se v této automatové hře mohou pohybovat od 20 až do 100 mincí.

Herní symboly

Mezi symboly tohoto automatu patří hrozny, pomeranče, melouny, třešně, švestky a citróny. I když vás tyto ovocné symboly nedovedou k jackpotu, vyplatí vám slušné částky. Těmi nejhodnotnějšími symboly jsou brouk scarab ve funkci wild symbolu a zlatá hvězda, která má funkci scatter symbolu.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti