Menu

Taco Brothers Saving Christmas

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Taco Brothers Saving Christmas

Hrací Automat Taco Brothers Saving Christmas Online ZdarmaVýherní automat Taco Brothers Saving Christmas si můžete zahrát jak na počítači, tak i na mobilním telefonu nebo tabletech. Tento výherní automat zdarma pochází z dílny vývojářské společnosti ELK Studios a obsahuje neuvěřitelných 243 výherních linií. Maximální nabízená výhra dosahuje závratné výše 150 000 mincí. Tento výherní automat zdarma byl původně vytvořen pro mobilní platformy a nabízí hráčům vzrušující hru plnou wild symbolů, pohyblivých wild symbolů, násobitelů, re-spinů a spinů zdarma. Hráči si mohou vsadit od 0,1 do 50 mincí a specialitou spinů zdarma je, že mohou být ukončeny pouze po chycení nebo uprchnutí všech tří bratrů.

Hrací Automat Taco Brothers Saving Christmas Online Zdarma

Tento výherní automat je zasazen do prostředí Mexika, kde je právě zima. Sněhové vločky se pomaloučku snáší na městečko Santa Maria, kde vládne mírumilovná zimní nálada. Paso, Pepe a Pico jsou tři bratři, kteří jsou připraveni na Vánoce a snaží se udělat dopředu co nejvíce tacos v rámci bonusové hry s názvem Divoký útěk. Štěstí při nich ale nestojí, a tak se jim do cesty vpletl zlý kapitán Diaz, který se jim vždy snaží uškodit. Podaří se nakonec těmto statečným třem bratrům zachránit ducha Vánoc a porazit zloducha Diaze? Nenechte si konec této historie ujít a dejte se do hraní tohoto napínavého výherního automatu zdarma.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti