Menu

Burning Flame

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Burning Flame

Výherní Automat Burning Flame Online ZdarmaBurning Flame je 100% tradiční výherní automat zdarma s mírně moderním nádechem. Tento úžasný výherní automat zdarma nemá sice moderní soubor symbolů nebo moderní formát, ale jeho grafická stránka je opravdu novodobá a ohromující. Hlavně ve srovnání s ostatními tradičními hracími automaty zdarma, které jsou momentálně na trhu dostupné. Tento pohodový výherní automat zdarma má pouhých 5 válců a 5 výherních linií. To je vlastně asi ten nejjednodušší formát online hracích automatů zdarma. Automat Burning Flame je tak velmi oblíbený mezi začínajícími hráči i mezi hráči, kteří se hraní na výherních automatech věnují už nějakou dobu. Stačí mít v oblibě jednoduchost a tento výherní automat zdarma od vývojářské společnosti GameArt si zamilujete. A je naprosto jasné, že společnost GameArt při vytváření tohoto výherního automatu zdarma odvedla opravdu dobrou práci.

Výherní Automat Burning Flame Online Zdarma

 

Tento výherní automat obsahuje symboly sedmiček, zvonů a spoustu ovocných symbolů. Všechno to jsou klasické symboly, které jsou vám známi ze všech klasických ovocných automatů. Na toto téma bylo vytvořenu už tisíce výherní automatů, ale jen pár z nich stojí za to vyzkoušet. Burning Flames je jeden z nich, zvláště pokud máte klasické a tradiční výherní automaty zdarma v oblibě. Mimo ovoce jsou zde ale i plameny, takže se nelekněte, že při spuštění automatu uvidíte spoustu, spoustu plamenů. Symboly plamenů ale nečekejte. Samotná hra je potom velmi jednoduchá a velmi moderní. K ovládání automatu nepotřebujete mít žádné zvláštní znalosti ani zkušenosti. Stačí umět používat počítač a vše ostatní bude pro vás intuitivní. Tou nejvyšší výhrou tohoto výherního automatu zdarma je 1000násobek vaší sázky, kterou získáte při hraní s nejvyšší sázkou v hodnotě 2,5 mincí na jedno zatočení.

TOPlist

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti