Menu

Robotika

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Robotika

Robotika Automat Online ZdarmaVýherní automat Robotika zpracovává téma plné kyborgů, kteří se snaží ovládnout náš svět. Automat je zasazen do budoucnosti, která ale nemusí být tragická, protože vy můžete v této bitvě proti kyborgům zvítězit a získat při tom spoustu skvělých odměn. Celý automat je naprosto dokonalý a najdete v něm vše, na co si vzpomenete. Výborná je i grafická stránka s doprovodným soundtrackem.

Robotika Automat Online Zdarma

 

Tento výherní automat je plně kompatibilní s počítači i mobilními telefony. Naprosto vše si zde můžete nastavit podle sebe. K dispozici budete mít 5 válců a vaše sázky se mohou pohybovat od 0,01 do 1,00 mince na každou výherní linii. Výherní automat Robotika je považován za automat s nižšími sázkami, kde si najednou můžete vsadit maximálně 15 mincí. Automat má také funkci automatického hraní, v jehož rámci můžete válce bez zastavení roztočit až 1000x.

Herní symboly

Tento výherní automat neobsahuje žádné symboly s nízkou hodnotou. Narazit můžete na neonové symboly, které vypadají jako spinnery. Za pět těchto symbolů získáte 100 nebo 200 mincí. Dalšími symboly jsou kyborgové, za které získáte od 75 až do 500 mincí. Nejhodnotnějším symbolem je ale zelený robot.

V tomto výherním automatu se nezapomnělo ani na bonusové funkce v podobě wild symbolů a scatter symbolů.

Tento výherní automat byl vytvořen se zaměřením na mobilní hráče. Funguje skvěle i na počítačích, ale hlavně je k dispozici na iPhonech a jiných mobilních telefonech. Grafická stránka tohoto výherního automatu dosáhla nové úrovně, takže se můžete těšit na ty nejlepší a nejmodernější grafické prvky. Design výherního automatu vám navíc dokáže skvěle usnadnit jeho ovládání.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti