Menu

The Cup

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

The Cup

Výherní Automat The Cup Online ZdarmaVýherní automat The Cup má celkem 11 výherních linií a maximálně si zde můžete vsadit 550 dolarů. Ptáte se ale, jaké je vlastně téma tohoto automatu? Nemůže to být nic jiného než fotbal. V tomto výherním automatu zdarma na vás čeká spousta zajímavých fotbalových symbolů, ale téma se neomezuje pouze na symboly. Pozadí například znázorňuje fotbalové hřiště. Pokud jste tedy už unavení hraním pořád stejných ovocných retro automatů, tak vyzkoušejte tento automat, který vás rozhodně nezklame. Ovládání automatu je velmi snadné. Mezi ovládacími tlačítky lehce najdete tlačítko na roztočení válců, které je umístěno v pravém dolním rohu herní obrazovky. Nechybí samozřejmě ani tabulka výplat, která vás seznámí se všemi dostupnými výhrami.

Výherní Automat The Cup Online Zdarma

 

Tento hrací automat online nabízí spoustu zajímavých funkcí. Příkladem je pohár, který hraje roli wild symbolu a nahrazením ostatních symbolů vás přiblíží ke skvělým výhrám. To ale není všechno. Wild symbol pro vás má speciální výhry rozšířením výherních linií. Jednoduše řečeno to znamená, že se díky své povaze může v jednu chvíli nacházet na více výherních liniích najednou. Poté je zde bonusový symbol, který vám otevře dveře k několika spinům zdarma. Znamená to, že vám tento výherní automat zdarma má rozhodně co nabídnout. Maximální výhra, kterou můžete získat, činí 250 000 dolarů. The Cup patří k velmi štědrým automatovým hrám a na tu nejvyšší výhru lze dosáhnout poměrně lehce. Je zcela běžné, že tematické výherní automaty nedosahují přílišné štědrosti, proto nás bohatá nabídka speciálních funkcí velmi mile překvapila. A nechybí zde ani vaše interakce, musíte se totiž snažit zaskórovat. Vyberte si stranu, kopněte do balónu a vyhrajte skvělé výhry.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti