Menu

Imperial Wars

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Imperial Wars

Hrací Automat Imperial Wars Online ZdarmaZúčastněte se válek mocného britského impéria v online automatu zdarma Imperial Wars. Dávné bitvy na moři i na souši jsou tématem tohoto pětiválcového automatu s dvaceti výherními liniemi. Těšit se můžeme na detailní provedení symbolů, které ukáží jak výjevy z bitevní vřavy, tak i některé významné osobnosti historie. Trefení výherní kombinace je také doprovázeno pěknými animacemi a krásnými melodiemi, které dokreslují dobovou atmosféru.

Hrací Automat Imperial Wars Online Zdarma

 

Hratelnost tohoto výherního automatu zdarma je zpestřena wild symboly, scatters symboly a také třeba bonusovou gamble hrou, ve které se můžete pokusit štěstěnu a znásobit své výhry. Docílit toho můžete hádáním barvy karty, která přijde. Navíc máte šanci trefit jeden ze čtyř jackpotů. Automat zdarma Imperial Wars tak nabízí kvalitní zpracování i hodiny zábavy.

Kde mohou být schovány ztracené poklady? Nejspíše v době válek mezi císaři. Během imperialismu bylo mnoho bohatství stěhováno z místa na místo a některé cenné kusy se dokonce ztratily. A právě v té době jste mohli narazit na skrytý klíč ke ztracenému bohatství. Proto je tato hra perfektní pro hráče video automatů. Jedná se o výherní automat zdarma od společnosti EGT software, kterou si můžete zahrát na stránkách Quasar Gaming s reálnými penězi. Nelekněte se ale velmi staře vypadající scény, ta je zde záměrně použita pro navození atmosféry. Pokud je historie vaší vášní, pak si tuto hru přímo zamilujete. Můžete ale také vyzkoušet další podobné hry, například Happy Farm Scratch a Game of Luck.

Imperial Wars je výherním automatem s 20 výherními liniemi, který si můžete zahrát kdekoli a kdykoli. Nemá sice progresivní jackpot, nicméně ale obsahuje volná zatočení a scatter symboly. Abyste věděli, kolik můžete získat za jaký symbol, jednoduše se podívejte do tabulky výplat. V této hře se můžete těšit na setkání s množstvím různých osobností.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti