Menu

12 Zodiacs

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

12 Zodiacs

Výherní Automat 12 Zodiacs Online ZdarmaNa trhu s výherními automaty zdarma narazíte i na exkluzivní výherní automaty inspirované čínskou kulturou. Tento výherní automat je právě jedním z nich a co víc, tento skvělý výherní automat zdarma si získal mnohem více fanoušků než jakýkoli jiný podobný výherní automat. Tento výherní automat zdarma pojednává o 12 čínských znameních zvěrokruhu. Za těmito znameními stojí prastará legenda, kterou výherní automat 12 Zodiacs vypravuje. Grafická stránka automatu je opravdu výjimečná a zaručeně se jedná o jeden z důvodů, proč hráči tento automat tak milují. Jedná se o grafické rozvržení, které je u výherních automatů naprosto nevídané. Tomuto popisu ale odpovídají i zvukové efekty i doprovodná hudba.

Výherní Automat 12 Zodiacs Online Zdarma

 

Vše se vždy vztahuje k danému tématu, což dokáže hráče opravdu ohromit. Výherní automat 12 Zodiac je jedním z těch nejjednodušších automatů zdarma, co se týče jeho ovládání. Ovládací panel je umístěn na spodní straně obrazovky a jedná se o velmi intuitivní a uživatelsky přátelský ovládací panel, za což patří této vývojářské společnosti velký dík. Tento výherní automat zdarma obsahuje celkem 5 válců a 18 výherních linií. Počet výherních linií si můžete nastavit podle vlastních možností pomocí tlačítek + a -. V ovládacím panelu si ale také můžete nastavit hodnotu vašich sázek. K dispozici máte funkci automatické hry, která dokáže výrazně zjednodušit a zrychlit celou vaši hru a vyhrávat můžete mnohem rychleji. Na válcích se mimo jiné setkáte s velmi zajímavým souborem symbolů, které zastupují opice, krysy, prasata a psy. Všechny použité symboly patří do čínského zvěrokruhu, který hráčům může přinést opravdové štěstí.

 

 

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti