Menu

Mighty Rex

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Mighty Rex

Automat Mighty Rex Online ZdarmaVýherní automat Mighty Rex zpracovává téma dinosaurů z období prehistorie. Během hraní se tak můžete těšit na obrovské dinosauří drápy nebo tesáky. Tito gigantičtí ještěři se stali předmětem zájmu mnoha dětí i vědců po celém světě, i když každá tato skupina je obdivuje z jiného důvodu. To stejné ale platí i pro spoustu hráčů výherních automatů.

Automat Mighty Rex Online Zdarma

 

Tento výherní automat je situován do doby, kdy se naše planeta té dnešní vůbec nepodobala. Příroda byla daleko nebezpečnější a krutá. Pokud byste se v té době chtěli vydat do této přírody, tak byste riskovali váš život. Na pozadí tohoto automatu je vyobrazena obrovská sopka, která sem tam vybouchne a vychrlí lávu. Na obrazovce je hned několik druhů dinosaurů, ale všichni se snaží před krutou sopkou uniknout. Pro vás to ale může být pozitivní zpráva.

Doprovodná hudba se k tomuto výhernímu automatu velmi hodí. Samotná hra ubíhá velmi rychle, ale mohou si ji užít jak zkušení hráči, tak i naprostí nováčci. Automat se rozkládá na 5 válcích s 25 nastavitelnými výherními liniemi.

Herní symboly

Symboly tohoto výherního automatu představují převážně dinosaury, kteří jsou velmi kvalitně graficky znázorněni. Jinými symboly jsou pouze symboly hracích karet od esa až po kluka. Dinosaurů je na herní obrazovce celkem šest typů, a i když možná nevíte jejich správná jména, tak ty nejvyšší výhry vám přinesou ty nejhrozivější dinosauři. Samotný Tyranosaurus Rex je wild symbolem, který vám za výherní kombinaci z pěti symbolů vyplatí 15 000 mincí. Vybuchující sopka je scatter symbolem.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti