Menu

The Power of Ankh

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

The Power of Ankh

Hrací Automat The Power of Ankh Online ZdarmaVýherní automat The Power of Ankh se nechal inspirovat starověkou egyptskou kulturou, která hráčům stále nabízí spoustu nových a fascinujících prvků. Celý tento výherní automat vám nabídne velmi silný herní zážitek.

Hrací Automat The Power of Ankh Online Zdarma

Tento výherní automat se rozkládá na 5 válcích s 30 výherními liniemi. Jedná se o velmi běžné herní nastavení, proto jistě nebudete ničím překvapeni. Nastavení sázek v tomto automatu je velmi rychlé a jednoduché. Proto můžete začít hrát téměř okamžitě. K dispozici máte 30 výherních linií a maximální sázkou je 0,20 dolarů na každou výherní linii. Celková maximální sázka tak činí 6 dolarů. Automat si nicméně můžete vyzkoušet i v demo režimu.

Herní symboly

Tento výherní automat obsahuje velké symboly, které vychází z egyptské mytologie a týkají se tehdejšího náboženství. Mezi ty nejhodnotnější symboly patří právě symboly vyobrazující náboženské prvky, jako je například jestřáb jinak také zvaný RA, zlatá kočka a jiné egyptské artefakty.

Ve hře jsou také symboly hracích karet, které mají poněkud barokní vzhled. Těmi nejhodnotnějšími symboly je symbol RA a symbol zlaté kočky, které také patří mezi ty nejlépe graficky zpracované. Tyto symboly vám za výherní kombinaci z pěti symbolů vyplatí 1000 mincí.

Egyptská poušť je známá hlavně pro svoji rozsáhlost a podle mytologie ji střeží ohromné Sfingy. Symbol Sfingy je v tomto výherním automatu wild symbolem a vám může přinést štěstí. Pokud se vám podaří tento symbol zobrazit na celé výherní linii, obdržíte nádherných 9000 mincí. Scatter symbolem tohoto automatu je nilský kříž, který se může objevit pouze na třetím, čtvrtém a pátém válci.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti