Menu

Respin Joker

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Respin Joker

Hrací Automat Respin Joker Online ZdarmaRespin Joker je jednoduchou, ale na druhou stranu také klasickou automatovou hrou, která má pro hráče připravenu spoustu překvapení. Automat se rozkládá celkem na 3 válcích s 5 výherními liniemi. Symboly tohoto automatu představují ovocné symboly, které doplňují štědré funkce. Grafická stránka automatu navíc obsahuje 3D prvky propracované do nejmenšího detailu.

Hrací Automat Respin Joker Online Zdarma

 

výherním automatem Respin Joker můžete vyhrát velmi snadno, a to pouhým spojením tří stejných symbolů na aktivních výherních liniích. Výherní linie se tvoří vždy ve směru zleva doprava. Pokud se na válcích zobrazí pět stejných symbolů, pak bude vaše výhra zdvojnásobena. Sázky v tomto automatu se pohybují od 0,20 do 100,00 mincí a jeho výhry jsou vypláceny jako násobky sázek. Třešně vám vyplatí dvojnásobek vaší sázky, ale při zdvojnásobení vám vyplatí 4x hodnotu vaší sázky. Dalším symbolem jsou například citróny, které vám vyplatí 4x hodnotu vaší sázky, pomeranče vám vyplatí 6x hodnotu vaší sázky a hrozny až 10x hodnotu vaší sázky. Nejhodnotnější výhru nabízí meloun, který vám vyplatí 15x hodnotu vaší sázky.

Wild symbolem tohoto automatu je žolík, který vám pomůže vytvořit ještě více výherních kombinací, ale sám o sobě nemá žádnou hodnotu.

Herní symboly

Tento výherní automat vám nabídne celou řadu hodnotných symbolů, které vám společně s wild symbolem a bonusovou hazardní hrou vyplatí spoustu štědrých výher.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti