Menu

God of Wild Sea

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

God of Wild Sea

Automat God of Wild Sea Online ZdarmaJe na čase ponořit se pod mořskou hladinu a zahrát si v přítomnosti Poseidona v bájném městě Atlantida. To vše a mnohem více vám nabízí výherní automat God of the Wild Sea od společnosti Playson. Tento výherní automat vás přenese do starověkého Řecka, kde se setkáte se samotným Poseidonem, bohem všech moří.

Automat God of Wild Sea Online Zdarma

 

V tomto výherním automatu na vás čekají hned dvě bonusové funkce, které zahrnují vládce moří. Pokud zvolíte funkci náhodného wild symbolu, měli byste se zaměřit na Poseidona, který na válce svým trojzubcem vystřeluje celou řadu náhodných wild symbolů. S každým dalším wild symbolem přijde také nové hodnocení výplaty.

Druhou speciální funkcí jsou spiny zdarma, které získáte za 3 až 5 scatter symbolů. Vaše odměny za scatter symboly se pohybují od 5 do 50x hodnoty vaší celkové sázky a aktivovat je možné až 20 spinů zdarma. Spiny zdarma jsou obnovitelné až do celkového maximálního počtu 50 spinů zdarma.

Vaše šance na získání výher ještě zvýšíte při aktivaci náhodné wild funkce při spinech zdarma. V tomto případě na vás čeká maximální výhra v hodnotě 675násobku vaší sázky. Tento bájný automat si tak můžete užít opravdu do sytosti.

Herní symboly

Výherní automat God of the Wild Sea vypadá naprosto úžasně, ale naleznete v něm i symboly klasických hracích karet s hodnotami od 9 až po eso. Mezi další symboly patří řecké okrasné sloupy a antické vázy. Zahlédnete ale i delfíny, mořské panny a Poseidona.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti