Menu

Deck The Halls

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Deck The Halls

Hrací Automat Deck The Halls Online ZdarmaDeck the Halls od společnosti Microgaming je vánočně laděný výherní automat s pěti válci a 30 výherními liniemi. Hra vás okamžitě obklopí vánoční atmosférou s krásnými vánočními koledami a sezónně laděnou grafikou. Výherní automat Deck the Halls obsahuje spoustu wild symbolů, stacked symbolů, volných zatočení a násobitelů.

K tomu všemu je tu i spousta vánočně laděných symbolů jako pečený krocan, vánoční stromky, krb, dárky, Santa, sob, vánoční punčochy, vánoční světla a spousta dalších. Pokud se vám po vánocích stýská, pak vás tento výherní automat rychle z vašeho stesku dostane.

Hrací Automat Deck The Halls Online Zdarma

 

Logo hry Deck the Halls je wild symbolem a nahrazuje všechny ostatní symboly mimo scatter symbol zvonku. Symbol loga hry vám také zajistí nejvyšší výplatu v hodnotě 4000 násobku vaší sázky při získání 5 těchto symbolů na jedné linii. Navíc jsou všechny výhry získané pomocí wild symbolu zdvojnásobeny a v průběhu bonusové volné hry budete odměněni stacked wild symboly.

Tři a více zvonků kdekoli na válcích vám nadělí 15 volných zatočení, která mohou být během nich samotných obnovena, když se vám na válcích znovu zobrazí tři a více zvonků. Všechny výhry z bonusové volné hry jsou dvojnásobeny a v případě výhry pomocí stacked wild symbolů dokonce zčtyřnásobeny.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti