Menu

Irish Luck

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Irish Luck

Výherní Automat Irish Luck Online ZdarmaVýherní automat Irish Luck je hrou určenou pro všechny hráče, kteří chtějí využít irské symboly štěstí. Celý tento výherní automat je naplněn nádhernými symboly a kotlíky po okraj naplněné zlatem. Automat Irish Luck se rozkládá celkem na 5 válcích s 25 výherními liniemi.

Výherní Automat Irish Luck Online Zdarma

 

Téma tohoto výherního automatu je založeno na tajné pověsti o nádherné víle a zeleném skřítkovi. Celý tento příběh se odehrává na pěti válcích a vsadit si můžete maximálně na 25 výherních linií. Automat obsahuje speciální funkce, které jsou spojeny s jedním nebo dvěma scatter symboly. Jedná se tak o naprosto skvělý příběh, který probudí vaši fantazii od samého počátku až do konce.

Symbol tohoto výherního automatu má naprosto všechno, na co jste čekali. Jsou zde irská písmena, středověké hrady, džbery plné piva, čtyřlístky a třpytivé zlaté mince. Dalšími symboly jsou cesta z oblázků, houba, skřítek, víla a symboly s irskými písmeny. Celý tento výherní automat je zpracován ve 2D grafice, ale některé efekty jsou ve 3D a pomáhají tak válce zaplnit pocitem tajemna. Barevnost automatu je pestrá až přímo okázalá. Nejedná se tak o ideální výherní automat pro hráče, kteří hledají klasické automaty s tradiční náladou.

Speciální herní symboly

Naprosto všechny symboly tohoto výherního automatu vám nějakým způsobem dopomohou k výhrám, ale hlavními speciálními symboly jsou dva scatter symboly. Jedná se o zrzavého chlapa oblečeného v zeleném, který vám otevře dveře k bonusové hře výběru z možností. Zelení trpaslíci, kteří se skrývají v listí, pro vás mají například šanci zahrát si až 10 spinů zdarma. Za víly s růžovými vlasy pak získáte přístup do bonusové spojovací funkce s dalšími výhrami.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti