Menu

Durian Dynamite

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Durian Dynamite

Výherní Automat Durian Dynamite Online ZdarmaHádáte, o čem může být právě tento výherní automat? Durian Dynamite je skvělou automatovou hrou s ovocným tématem, která vám nabídne neuvěřitelné a naprosto jedinečné funkce. Vy si tak můžete skvěle užít každou vaši dlouhou chvíli. Jedná se o tříválcový výherní automat, který vám nabídne jedinečné, ale i klasické ovocné zážitky plné explozivních výher. Vzrušující jsou hlavně bleskově rychle se točící válce a interaktivní wild funkce.

Výherní Automat Durian Dynamite Online Zdarma

 

Durian Dynamite je fantastický ovocný výherní automat. Funkce ovocného festivalu bude aktivována vždy, když se kdekoli na válcích objeví wild symbol dynamitu. Vaším úkolem pak bude zapálit další Wilda dynamit z vaší zásoby a spojit co nejvíce wild symbolů. Pokud se jeden wild symbol dotýká dalšího wild dynamitu, oba dva wild symboly explodují a každý z nich na válce přidá další dva wild symboly. Nové wild symboly se objeví vždy na novém místě, ale když je na daném poli už jiný wild symbol, tento wild symbol se rozdělí na dva. Proces bude pokračovat až do chvíle, kdy na válcích neproběhne žádná další exploze a nemáte v zásobě žádný další wild dynamit.

Herní symboly

Tento výherní automat online obsahuje také klasické karetní symboly, které představují méně hodnotné symboly. Mezi ty hodnotnější symboly pak patří melouny, švestky, hrozny a pomeranče. Wild symbolem je durian, který nahrazuje všechny ostatní herní symboly až na scatter symboly. Přesně tak, hrací automat Durian Dynamite obsahuje také scatter symboly. Pro aktivaci spinů zdarma potřebujete alespoň tři scatter symboly.

Pokud hledáte opravdovou výzvu plnou explozí a náhlých zvratů, pak je výherní automat Durian Dynamite tou pravou volbou. Tento ovocem naplněný herní automat vám přinese až 2000x hodnotu vaší sázky.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti