Menu

Aztlan´s Gold

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Aztlan´s Gold

Automat Aztlan´s Gold Online ZdarmaAztlan’s Gold je výherní automat zdarma, který vás zve na naprosto nezapomenutelnou cestu. A tato cesta není žádnou obyčejnou cestou. Cestovat můžete totiž v čase i v prostoru. Tento úžasný výherní automat zdarma vás totiž přenese do doby Aztécké říše, která se rozprostírala ve Střední Americe. Tato výjimečná civilizace za sebou zanechala spoustu záhad a legend jako žádná jiná starověká civilizace. Jedna z těchto pověstí vypráví o zlatém městu zvaném Eldorado, kterému se věnuje již celá řada jiných úspěšných výherních automatů zdarma. Tento nádherný výherní automat zdarma nás také nechá nahlédnout do tohoto legendárního zlatého města, a to zvláště tím způsobem, že vás zlatými výhrami naprosto zahrne. Aztlan’s Gold je pohodový výherní automat zdarma s plynulou a lákavou grafickou stránkou. To stejné se týká i animací, které vás naprosto ohromí. Celou hrou vás bude provázet třpytivý odlesk světla, který vás ujišťuje o přítomnosti skrytého zlatého pokladu.

Automat Aztlan´s Gold Online Zdarma

 

Tento výherní automat má stejné rozvržení jako i všechny ostatní výherní automaty od vývojářské společnosti Habanero. Mluvíme-li tedy o počtu válců a výherních linií. K dispozici máte celkem 5 válců a 25 výherních linií. Počet výherních linií na každé zatočení může být nastaveno od 1 do 25. Změnit můžete také hodnotu vaší sázky, která se může pohybovat od 0,01 do 5000 mincí na jedno zatočení. Maximální jackpot, který můžete získat pouze při hře s maximální sázkou, má hodnotu 20 000 mincí. I v tomto výherním automatu se nezapomnělo na wild a scatter symboly a mimo tyto dvě skvělé funkce máte k dispozici i bonusovou hazardní hru, která výrazně zvýší vaše výhry.

 

 

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti