Menu

Bier Fest

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Bier Fest

Výherní Automat Bier Fest Online ZdarmaVýherní automat Bier Fest inspiroval festival Octoberfest, ale zároveň vás přenese do minulosti. Všechny automaty společnosti Genesis Gaming nabízí moderní funkce a ani tento výherní automat není jiný. Využít můžete například bonusové kolo a spoustu dalších zajímavých funkcí. Tento výherní automat bude přesně odpovídat vašim představám. Wild symbol v podobě barelu se v tomto výherním automatu zdarma zobrazuje pouze na třetím válci. Někdy se ale může stát, že se objeví i na druhém nebo čtvrtém válci, ale v tom případě bude fungovat pouze jako obyčejný wild symbol. Při zobrazení na třetím válci se wild symbol rozroste na celý válec a zajistí vám opravdu vysoké výhry.

Výherní Automat Bier Fest Online Zdarma

 

S wild symbolem ale bonusové funkce tohoto automatu nekončí. Další funkcí je například popíjení piva. Tato funkce se může objevit na druhém a čtvrtém válci a kdykoli se na válcích automatu objeví, bude vypito jedno pivo a stanoven násobitel výher. Hodnota vaší výhry v tomto případě bude záviset na vaší sázce a na získaném násobiteli. S tolika speciálními funkcemi se v tomto výherním automatu zdarma nebudete nudit nikdy.

A věděli jste, že symbol prasete a preclíku jsou také bonusy? Přesně tak. Když se symbol prasete objeví na prvním válci a symbol preclíku se objeví zároveň na posledním válci, aktivuje se funkce divokého prasečího závodu. A právě při této funkci budete mít možnost napakovat si kapsy pořádnými výhrami. Scatter symbol funguje pouze na prostředních třech válcích, ale výhry vám vyplatí z jakékoli pozice. Zní to docela zábavně, nebo ne? Prozatím se jedná o výherní automat, který je plný zábavy.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti