Menu

Luxury Rome

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Luxury Rome

Automat Luxury Rome Online ZdarmaLuxury Rome HD je výherní automat zdarma s antickým tématem, které je zasazeno do srdce antického města Řím. Tento výherní automat se rozkládá na pěti válcích, na kterých hráči zažijí veškerý luxus a bohatství, které starověký Řím skrývá. Hlavními postavami tohoto automatu jsou římský císař a egyptský faraon – žena. Automat je vytvořen pomocí 3D grafiky a je v něm zakomponována spousta moderních funkcí, takže každý zkušený hráč výherních automatů si může být na 100 % jistý, že výherní automat Luxury Rome HD je tou pravou hrou pro tuto sezónu. Jakmile tento výherní automat spustíte, přivítá vás pozadí s antickými stavbami, válce obalené vavřínem a velmi typické postavy v antickém stylu. Faraon a císař při tom panovačně točí válci a zvyšují jednotlivé sázky. Tím nejlepším na tomto výherním automatu zdarma jsou jeho dvě bonusové funkce. Automat jinak obsahuje velmi jednoduchou hru s přehlednými symboly. Nejnižší výhry vám přinesou symboly hracích karet od 9 po eso. Wild symbolem tohoto automatu je orel, symbol římských legionářů. Scatter symbol má naopak podobu slavného Kolosea.

Automat Luxury Rome Online Zdarma

 

Luxury Rome HD je dalším zástupcem výherních automatů zdarma s pěti válci a 9 výherními liniemi. Maximální možná výhra činí 1800 mincí. Pokud ji bereme v potaz, tak můžeme říct, že tento výherní automat obsahuje opravdu slušné výhry. Tento výherní automat od vývojářské společnosti iSoftbet má velmi slibnou hru, které na zajímavosti dodává skvělá doprovodná hudba a ani lukrativní vizuální efekty vás nezklamou. Lákavost tohoto výherního automatu zvyšují i jeho dvě bonusové funkce. První z nich je okamžitý bonus a druhou je bonusové kolo štěstí. Tento video automat zdarma je považován za automat s vysokým rozptylem, takže hráči mohou od hry Luxury Rome HD očekávat opravdu, opravdu vysoké výhry.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti