Menu

Break Away

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Break Away

Výherní Automat Break Away Online ZdarmaI když nejste tím nejžhavějším fanouškem ledního hokeje, pokud alespoň nezkusíte zahrát si výherní automat Break Away, opravdu budete vyčnívat z davu. Výherní automaty se sportovní tématikou se rozšířily světem online kasin stejně jako kdysi Kleopatra. Break Away je jedním z těchto výherních automatů, které vznikly na základně módní vlny. Jedná se o pětiválcový automat s 243 možnostmi výhry, který pro svoji téměř fotorealistickou grafiku využil pokročilé technologie. Když to spojíte s nadšeným skandováním fanoušků, tak téměř zapomenete, že nejste v opravdové hokejové aréně.

Výherní Automat Break Away Online Zdarma

 

Animace a grafická stránka je ve výherním automatu na nejvyšší úrovni. Symboly zahrnují hokejové hřiště, helmy, lední brusle, hokejky, sušenky v košíku a puky. Všechno to jsou klasické hokejové symboly.V tomto výherním automatu vás neohromí pouze jeho grafická stránka, ale také jeho funkce. Užijete si časté výplaty díky stacked wild symbolům, smashing wild symbolům, točícím se válcům, odměnám za sactter symboly a volným zatočením až s násobitelem deseti. Akční průběh této hry vás udrží v napětí stejně tak, jako byste sledovali živý hokejový zápas.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti