Menu

Flame Busters

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Flame Busters

Flame Busters Automat Online ZdarmaVýherní automat Flame Busters se rozkládá na 5 válcích s 243 výherními liniemi. Tento automat si můžete zahrát na různých přístrojích a sázky se pohybují již od 0,10 mincí. Automat Flame Busters je vytvořen ve starém arkádovém stylu, který se výrazně podobá hře Mario Bros nebo Sonic. Tématem automatu jsou hasiči, a vy se tak musíte zaměřit na hledání symbolů ohně, které může váš hasičský tým uhasit. Tyto symboly se pak změní na jiné symboly a pomohou vám tak vytvořit více výherních kombinací. Získat hodnotné výhry vám pomohou i wild a scatter symboly.

Flame Busters Automat Online Zdarma

 

Tento výherní automat obsahuje bonusovou hru, ve které získáte 20 spinů zdarma. Vaším úkolem je sbírat požární alarmy a postoupit tak o úroveň výš. Vaší odměnou budou spiny zdarma a bonusová funkce vznícení méně hodnotných symbolů. Méně hodnotné herní symboly se tak při zobrazení na válcích vznítí a po uhašení se pak změní na jiné symboly a mohou tak vytvořit hodnotnější výherní kombinace. Další bonusovou funkcí je funkce požárního nácviku, která je náhodná a v jejím rámci se může vznítit až 5 symbolů. Tento symbol má vysoký rozptyl a jeho hlavní výhrou je 5280x hodnota vaší sázky. Mezi herní symboly patří symboly T, J, Q a K, což jsou méně hodnotné symboly v podobě mincí ze hry Mario Bros. Dalšími symboly jsou kouzelník, robot, pirát, kočka a muž v pláštěnce. Tím nejhodnotnějším symbolem je symbol kočky, který vaši sázku vynásobí celkem 10x.

Funkce automatu

Výherní automat Flame Busters s jeho 5 válci a 243 výherními liniemi splní všechny vaše sny. Automat si můžete zahrát kdekoli a sázky se pohybují od 0,10 do 100 mincí na jedno zatočení. Z vizuální stránky je tento automat podobný Nintendu a vychází ze hry Mario Bros.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti