Menu

Vegas Reels 2

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Vegas Reels 2

Výherní Automat Vegas Reels Online ZdarmaChcete-li si užít hru plnou skvělých překvapení, zahrajte si výherní automat online zdarma Vegas Reels 2. Jen si představte, že hrajete magnetickou kreslící hru, která vás vykreslí, jak točíte válci pro získání obrovských výher.
Automat Vegas Reels 2 je další z jednoduchých her z dílny Wazdan Gamning, která má tři válce a jednu jedinou výherní linii. Je ale doslova elektrizující a nabízí zajímavé funkce.
Hra neobsahuje nijak výjimečnou 3D grafiku a design symbolů a válců je spíše průměrný. Jeden by mohl říct, že nejsilnější stránkou hry je využitý nástroj pro vývoj her Unity engine, který umožňuje bezproblémové fungování hry. Hra obsahuje symbol přesýpacích hodin, na který můžete zmáčknout a točení válců tak zrychlit.

Výherní Automat Vegas Reels Online Zdarma

 

Stejně jako jiné hry od tohoto výrobce, tak i výherní automat Vegas Reels 2 obsahuje ovocné symboly. Ty zahrnují citróny, melouny a třešně. Automat také obsahuje další oblíbené symboly jako logo Vegas, nápis bar, červený diamant, červenou sedmičku, žolíka a zlatou korunu.
Kombinace dvou nebo tří stejných symbolů vám zajistí poměrně velké výhry. Tím nejcennějším symbolem je žolík, díky kterému můžete vyhrát jackpot v případě, že hrajete s nejvyšší možnou sázkou.
Navíc k běžným symbolům má hra v rukávu ještě jedno překvapení ve formě speciální funkce. Po zahájení hry si můžete na vrchu herního pole všimnout počítadla. Toto bonusové počítadlo bude započítávat každé kolo, kdy se vám na výherní linii objeví prázdný řádek.
Tato funkce je pro vás velmi přínosná. Stačí vám na tomto počítadle získat pouze číslo deset. V té chvíli se pozadí válců změní na černou a vy můžete využít bonusové hry s trojnásobným násobitelem. Každá výše vašich sázek vám nabízí jiné počítadlo.
Během bonusové hry nemůžete měnit výši vaší sázky, jinak by byla bonusová hra ukončena. Výherní automat Vegas Reels 2 vám rozhodně přinese nekonečnou zábavu. Uvidíte, že vše je velmi dobře vysvětleno, aby byla hra co nejjednodušší. Zahrajte si ještě dnes, pobavte se a vyhrávejte. Buďte ale opatrní, protože tato hra může být velmi návyková.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti