Menu

Slot Birds

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Slot Birds

Výherní Automat Slot Birds Online ZdarmaVýherní automat Slot Birds můžete najít na platformách společnosti Apollo Games. Jedná se o progresivní hrací automat, který je naplněn lukrativními funkcemi. Automat vám nabídne odpočinek, ale zároveň i spoustu zábavy. Na jeho válcích na vás čeká spousta barevných ptáků, v jejichž animovaném kresleném vzhledu převládají béžové, fialové, modré, zelené, oranžové, červené a žluté tóny.

Tento výherní automat se rozkládá na pěti válcích a výherní kombinace zde můžete tvořit hned 243 způsoby. Maximální výhra, která na vás zde čeká, má hodnotu 300x vaší sázky. V tabulce výplat se můžete setkat s šesti běžnými symboly a třemi speciálními symboly. Mezi speciální symboly patří žlutý scatter symbol, který vám sám o sobě nepřinese žádné výhry a červený wild symboly, který vám na druhou stranu nabídne nejvyšší výhru. Fialová sova je záhadným symbolem, který vám za spojení pěti těchto symbolů přinese také maximální výhru. Pokud budete tvořit výherní kombinace ze zelených a modrých ptáků, pak získáte běžné, ale vysoké výhry. Za oranžové a béžové ptáky vyhrajete o něco méně a těmi nejméně hodnotnými symboly zde jsou symboly fialových a tmavě zelených ptáků.

Výherní Automat Slot Birds Online Zdarma

Funkce výherního automatu

Hned na první pohled si budete moci všimnout, že se jedná o minimalistický hrací automat, který vám sice neslíbí příliš mnoho, co se týče grafiky, ale jeho funkce vás naprosto ohromí.

Kaskádovité válce: jedná se o funkci podobnou tetrisu. Všichni ptáci, kteří vytvoří na válcích výherní kombinaci, po vyplacení výher zmizí a jsou pak svrchu nahrazeny novými symboly. Během jednoho zatočení tak budete mít hned několik možností na vytvoření výherních kombinací a získání vícero výher. Tato funkce bude vždy aktivní až do chvíle, kdy se na válcích neobjeví žádná nová výherní kombinace.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti