Menu

Dice 81

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Dice 81

Automat Dice 81 Online ZdarmaPokud jste fanoušky jednoduchých výherních automatů, které jsou ale zároveň zábavné a štědré, pak si rozhodně musíte zahrát hrací automat Dice 81, který naleznete na platformách společnosti Apollo Games. Tvůrce tohoto výherního automatu odvedl opravdu skvělou práci při vytváření tradičních symbolů s funky nádechem a celý tento automat navíc obohatil o výborný zvukový doprovod.

Speciální herní symboly

Během hraní na vás bude čekat hned několik bonusových funkcí, jako jsou například wild symboly. Ty mají možnost nahradit chybějící symboly ve výherních kombinacích a přinést vám tak více výher. Aktivovat ale můžete také i bonusovou hru, která vás přivede k velmi lukrativním výhrám. Hazardní hra na vás bude čekat také se spoustou štědrých výher. Po každé výhře v rámci této doplňkové hry můžete její hodnotu zdvojnásobit.

 

Automat Dice 81 Online Zdarma

 

 

Funkce výherního automatu

Tento výherní automat se rozkládá na 4 válcích se třemi řádky a čeká zde na vás jackpot, hazardní bonusová hra a wild symboly. Bonusové spiny zdarma zde nezískáte, ale aktivovat můžete alespoň bonusovou hru.

Pokud i tak nejste prozatím přesvědčeni, zda si na této automatové hře zahrát za opravdové peníze, můžete si zahrát jen tak pro zábavu a naučit se tak automat i ovládat.

Automat má i moderní non-stop technickou podporu, jackpoty a návod hned v několika jazycích. Automat byl vytvořen ve formátu HTML5.

Společnost Apollo Games, která tento výherní automat vytvořila, se specializuje na výrobu, vývoj a navrhování video automatů. Hlavní trhy, na kterých tato společnost působí, jsou Afrika a Evropa. Hráči si na výherních automatech této společnosti mohou vyzkoušet klasické VLT automaty převedené do online formátu.

 

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti