Menu

Red Seven

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Red Seven

Automat Red Seven Online ZdarmaRed Seven je dalším napínavým výherním automatem zdarma, který pochází z dílny vývojářské společnosti Tom Horn Gaming. Jedná se o výherní automat s 5 výherními liniemi a 5 válci, který je bohatě naplněn všelijakými zvraty. V nabídce je scatter bonusové kolo s funky scatter symboly a hazardní hra, ve které můžete celou zábavu zdvojnásobit. Tím nejhodnotnějším hracím symbolem je zde sedmička, na kterou narazíte velmi snadno. Seřadit sedmičky na jednu výherní linii ale není zas tak snadné a musíte si na ty nejlepší výherní kombinace a nejlepší výhry chvíli počkat. Co se týče výher, tak je tento výherní automat průměrný. Stanovuje tak tu pravou atmosféru pořádné výzvy. Některé speciální funkce, jako je například hazardní hra, vám umožní hádat, co padne při hodu mincí. Máte tak 50% šanci na výhru a tu nejlepší příležitost na zdvojnásobení svých předchozích výher.

Automat Red Seven Online Zdarma

 

Mimo červených sedmiček se na válcích také nachází symboly citrónů, třešní, melounů, hroznů a pomerančů. I tyto symboly jsou velmi štědré, ale nedosahují hodnoty symbolu 7. Narazit můžete i na symbol žolíka a jak je všeobecně známo, tento symbol je wild symbolem a může tak nahrazovat jakýkoli jiný symbol tohoto výherního automatu zdarma. Systém sázek tohoto hracího automatu zdarma bude perfektně sedět vysokým sázkařům i hráčům s nižším herním rozpočtem. Rozsah sázek je zde velmi zajímavý a na své si tak přijdou opravdu všichni hráči.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti