Menu

Red Dragon Wild

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Red Dragon Wild

Hrací Automat Red Dragon Wild Online ZdarmaRed Dragon Wild od vývojářské společnosti iSoftbet je výherním automatem zdarma, který se rozkládá na pěti válcích, třech řádcích a 30 výherních liniích. Tématem automatu jsou orientální bojová umění. Barevný kontrast zvolených barev, žluté a červené, je velmi přitažlivý. Symboly, které jsou v automatu použity, zobrazují draky, válečníky a spoustu různých zbraní, které jsou běžně používané v bojovém umění. Rozsah sázek se pohybuje od 30 centů až po 7,50 euro. Maximální počet mincí, které můžete v tomto automatu vyhrát, je 1500.

Hrací Automat Red Dragon Wild Online Zdarma

 

Stejně jako i všechny ostatní automaty vás i výherní automat Red Dragon Wild nechá před začátkem hry nastavit výši vašich sázek podle vašich preferencí. Můžete si nastavit hodnotu vsazených mincí a pomocí tlačítka Line Bet nastavíte počet vsazených mincí na každou aktivní výherní linii. Mimo to je zde rychlá nabídka zvaná Max Bet, kterou hráči nastaví maximální možnou sázku pouhým jedním kliknutím. Válce tohoto výherního automatu zdarma můžete roztočit buď kliknutím na tlačítko spin, nebo na tlačítko auto spin. Symbol bojovníka představuje v tomto automatu wild symbol, který vám umožní získat i další bonusy. Wild symbol vám vyplatí 5x, 10x nebo 15x hodnotu vašich sázek. 5 wild symbolů na jedné aktivní výherní linii pro vás znamená výhru 1500 mincí. Pokud hráč úspěšně spojí tři symboly červeného draka, získá 20 spinů zdarma a k tomu i násobitele výher. Výherní automat Red Dragon Wild je celkově velmi zábavná automatová hra plná zajímavých funkcí a napětí.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti