Menu

Toki Time

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Toki Time

Toki Time Automat Online ZdarmaVýherní automat Toki Time vypadá velmi srandovně a zábavně. Jeho specialitou je spousta symbolů, které byly inspirovány japonskými kreslenými postavičkami. Jedná se o roztomilé postavičky všech různých barev, tvarů i velikostí. Na spodní straně herní obrazovky se nachází krtince, kde se jednotlivé symboly po ukončení každého kola schovají. Automat vypadá opravdu originálně a to i díky tomu, že neobsahuje žádné spiny zdarma ani scatter symboly. Toho se ale vůbec nemusíte obávat, protože i tak budete mít spoustu příležitostí na získání skvělých výher.

Toki Time Automat Online Zdarma

 

Tento výherní automat má naprosto skvělou grafickou stránku. Jeho pozadí tvoří modrá obloha, která se ale mění tak, že někdy vypadá jako noční obloha a někdy zase jako obloha ve dne. Jednotlivé herní symboly vypadají roztomile. Mazlivě a budou vám připomínat dětské kreslené seriály. Mimo těchto zvířátek se na herní obrazovce nachází také tančící květiny a houby. Květiny obsahují dokonce vlastní animace. Doprovodná hudba tohoto automatu vám bude připomínat kreslené pohádky, ale obsahuje také spoustu speciální zvukových efektů, které se vztahují přímo ke hraní. Například tak uslyšíte vždy speciální zvuk oznamující vaši výhru.

Herní symboly

Tento výherní automatu se rozkládá na 5 válcích s 11 výherními liniemi. Hráči si ale počet výherních linií mohou zvolit podle sebe. Hodnotu vaší sázky si také můžete nastavit před každým kolem.

Jednotlivé symboly tohoto automatu zahrnují žluté hvězdy, fialová zvířátka, červená usmívající se zvířátka, zelená zvířátka a modrá zvířátka. Žlutá zvířátka například vypadají jako spojení mezi psem a kuřetem.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti