Menu

Le Mystere Du Prince

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Le Mystere Du Prince

Le Mystere Du Prince Automat Online ZdarmaTento výherní automat je považován za naprostý trhák. Jedná se o tu automatovou hru, díky které byla společnost Zeus Play uznána jako jedna z nejlepších společností vytvářející výherní automaty. Tím nejlepším na výherním automatu Le Mystere Du Prince je jeho grafická stránka. Tato úžasná grafická stránka dostane snad každého hráče. Jedná se o skvělou tematickou hru a na rozdíl od ostatních výherních automatů, které vždy obsahují symboly 9, 10, J, Q, K a A, tento výherní automat má pro vás připravených i spoustu tematických symbolů. Tematické symboly jsou zde zároveň i těmi nejhodnotnějšími symboly, takže se na ně při hraní zaměřte. Pokud chcete při hraní vaše výhry ještě zvýšit, tak máte možnost využít hazardní hru, ve které získáte dvojnásobné výhry. V tomto výherním automatu zdarma je hazardní funkce známá spíše jako režim bestie.

Le Mystere Du Prince Automat Online Zdarma

 

V režimu bestie můžete zdvojnásobit, ztrojnásobit nebo zčtyřnásobit všechny vaše výhry. Tuto funkci spustíte velmi jednoduše, ale není to jediná bonusová funkce tohoto automatu. Narazit můžete i na scatter bonus, ve kterém získáte spiny zdarma. Během spinů zdarma budou všechny vaše výhry vynásobeny 2x nebo 3x. Vyhrát tak můžete mnohem více než v hlavní hře. K dispozici budete mít i spoustu dalších funkcí, které vám vyhrávání v tomto výherním automatu zdarma usnadní. Celkově tak musíme konstatovat, že v tomto výherním automatu si užijete nejen skvělou grafickou stránku, ale i obrovské výhry. Pokud už máte dost všech retro výherních automatů a chcete zažít opravdu napínavou hru, tak jste na té správné adrese. Tato automatová hra vás bude napínat ihned od jejího spuštění.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti