Menu

Five Star Luxury

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Five Star Luxury

Automat Five Star Luxury Online ZdarmaTento výherní automat zdarma vám nabízí jedinečnou příležitost změnit váš život v naprostý luxus. Nejdřív vás tento výherní automat nechá vyzkoušet si takový životní styl na jeho hrací obrazovce a poté vám díky svým skvělým peněžním odměnám nechá užívat si takový život i v reálu. Jedná se o výherní automat zdarma vytvořený společností GameArt. Od roku 2013 vydala tato společnost celou řadu zábavných výherních automatů zdarma a tento je definitivně jeden z těch nejlepších. Hraní tohoto online automatu je ale rozhodně zábavnou zkušeností. Na každém kroku vás bude provázet pocit pětihvězdičkového luxusu. Jedná se o neprogresivní výherní automat s 5 válci a 243 výherními liniemi. Mimo to je tento výherní automat jedním z těch nejštědřejších výherních automatů, který kdy společnost GameArt vytvořila.

Automat Five Star Luxury Online Zdarma

 

Tento výherní automat má pro vás připraveny naprosto všechny dostupné speciální funkce, jako jsou spiny zdarma, násobitelé a automatická hra. Samotný design automatu je ve všech směrech naprosto okouzlující. Dokonce i samotné symboly představují ty nejpopulárnější a nejluxusnější předměty, jako jsou diamanty, třpytivé předměty, Bentley, soukromá letadla, jachty, hodinky Rolex, šampaňské, atd. Mimo to je zde ještě více symbolů aut, které ale nenabízí tak vysoké výhry. Výhry za tyto symboly jsou nicméně mnohem častější. Tento výherní automat si můžete zahrát již s 0,01 mince. Tou nejvyšší hodnotou mince je 1 a ta nejvyšší výhra bude patřit těm hráčům, kteří dokážou na jedné výherní linii zobrazit pět symbolů láhví se šampaňským. Mimo to je zde další spousta symbolů nabízejících vysoké výhry.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti