Menu

The Big Deal

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

The Big Deal

The Big Deal Automat Online ZdarmaVýherní automat The Big Deal je vysoce kvalitním, zábavným a velmi štědrým výherním automatem zdarma, který by si měl rozhodně vyzkoušet každý hráč. Hraní na tomto skvělém výherním automatu zdarma při tom není vůbec nic složitého. Když ho zhodnotíme opravdu po všech stránkách, tak zjistíte, že tento výherní automat byl navržen tak, aby si ho mohli zahrát hráči všech možných úrovní z celého světa. K jeho hraní navíc nepotřebujete žádná speciální zařízení. Bude vám stačit opravdu jen základní zařízení, jako je například počítač, notebook, chytrý telefon, iPhone, iPad nebo tablet. Tvůrcem tohoto výherního automatu zdarma je vývojářská společnost Habanero a stejně jako i všechny ostatní výherní automaty této společnosti je i tento výherní automat navržen k naprosté dokonalosti.

The Big Deal Automat Online Zdarma

 

Proto v tomto automatu nenarazíte na žádné chyby. Celá hra je velmi jednoduchá. Ovládací panel naleznete ve spodní části herní obrazovky. Panel je to sice malý, ale poskytne vám všechna potřebná ovládací tlačítka včetně tlačítka pro nastavení hodnoty mince, úrovně sázky, počtu aktivních výherních linií, maximální sázky a automatické hry. Všechna tato tlačítka jsou velmi důležitá. Hodnota vaší sázky záleží na hodnotě vsazených mincí, úrovně sázky a počtu aktivovaných výherních linií. Počet aktivních výherních linií může být maximálně 25. Hodnota mincí se může pohybovat od 0,01 do 20 mincí a úroveň sázky se může pohybovat od 1 do 10.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti