Menu

Rich Fish

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Rich Fish

Výherní Automat Rich Fish Online ZdarmaPro některé lidi je vodní život velmi přitažlivým tématem, což je díky jeho barevnosti a tajemnosti velmi srozumitelné. Pokud ani vám nevadí trošku mořského života při hraní výherního automatu, pak si rozhodně zahrajte automat Rich Fish. Samotný oceán skrývá spoustu pokladů, které ještě nebyly objeveny. Nenechte se tedy ovládnout žádným strachem a ponořte se do mořských hlubin, abyste tam objevili násobitele výher a zaplnili všechny válce stejnými herními symboly.
Funkce výherního automatu
V tomto hracím automatu můžete vaše výhry zdvojnásobit v doplňkové hazardní hře. Stačí stisknout tlačítko GAMBLE a uhodnout správnou barvu následující karty z balíčku. V hazardní hře ale nemusíte riskovat celou svoji výhru. Můžete si vybrat možnost vsazení poloviční částky a tím pádem budete hrát jen s jednou polovinou. Druhá polovina bude uložena na vašem účtu. Hazardní hru můžete hrát i několikrát po sobě.
Tento výherní automat je ale vybaven i dalšími skvělými funkcemi, které vám při hraní zajistí vzrušující zážitky. Mezi tyto funkce patří například okamžité roztočení válců, automatické roztáčení válců, video efekty, wild symboly, hazardní funkce, možnost hraní na mobilním telefonu, pět válců a pět výherních linií.

 

Výherní Automat Rich Fish Online Zdarma

 

Herní symboly
Skvělou funkcí je násobitel výher. Když na prvních 3, 4 nebo pěti válcích zobrazíte stejné symboly A, K, Q nebo J, bude celá vaše výhra vynásobena 3x, 4x nebo 5x (podle počtu obsazených válců). Nechybí zde ani wild symbol, který může nahradit všechny ostatní herní symboly. Wild symbol se zobrazuje na celém válci a může tak nahradit i více symbolů, aby vám pomohl vytvořit co nejvíce výherních kombinací.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti