Menu

Gangster Gamblers

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Gangster Gamblers

Automat Gangster Gamblers Online ZdarmaJste-li fanoušky mafiánských her, tak si tento výherní automat určitě zamilujete. Tento výherní automat zdarma má spoustu postav, které mají funkce expandujících symbolů, scatter symbolů a wild symbolů. K tomu navíc můžete vyhrát jackpot v hodnotě 600 mincí. Tento video automat se rozkládá na 5 válcích s 15 výherními liniemi. Vaše sázky si můžete nastavit podle vlastních preferencí. Začít můžete na 0,45 na jedno zatočení a nejvyšší sázkou je 45 mincí na jedno zatočení. Na jednu výherní linii si můžete vsadit maximálně 3 mince a minimálně 0,3 mince. Pokud chcete, aby hraní probíhalo automaticky, máte k tomu příslušné ovládací tlačítko a nastavit si můžete počet automatických her od 10 do 100. Prostřední tlačítko pak použijte k zastavení válců.

Automat Gangster Gamblers Online Zdarma

 

V tomto herním automatu online máte naprosto všechny potřebné informace zobrazeny červeně. V levém horním rohu se nachází stav vašeho účtu a dole uprostřed se dozvíte vaše výhry. Vyzkoušet si můžete také demo verzi tohoto automatu a zkusit si, jak se tento výherní automat hraje. Symboly celé hře dodávají spoustu energie. Patří mezi ně symboly klasických hracích karet s čísly 3, 8 a 9. Dále pak můžete narazit na symbol luxusního moderního auta, ručně napsaného dopisu, sushi, spoutaného klečícího muže a policisty s odznakem a pistolí. Jakmile ze symbolů vytvoříte výherní kombinaci, tak ožijí. Scatter symbol se podle pohybu stínu mění z mužské hrudi na mužský obličej.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti