Menu

Little Goblins

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Little Goblins

Hrací Automat Little Goblins Online ZdarmaLittle Goblins je video automatem od vývojářské společnosti Booming Games. Tento výherní automat zdarma má celkem 5 válců a celá hra se odehrává v zeleném lese. Jakmile do tohoto lesa vstoupíte, máte jen jeden jediný úkol, a to spojit stejné symboly na válcích vedle sebe tak, aby tvořili výherní kombinace ve směru zleva doprava. Chcete vyhrát skvělé částky? Tak si nastavte své sázky. Tou nejnižší sázkou na výherní linii jsou 0,03 a tou nejvyšší sázkou jsou 3,00 mince. I v tomto výherním automatu narazíte na klasické symboly hracích karet, které jsou ale upraveny tak, aby ladily s daným tématem. Dalšími symboly jsou různobarevní tvorové. Je zde červený tvor, modrý tvor, okrový tvor a zelený tvor. To vše doplňuje muž s bradavicí na bradě. Okrově zbarvený tvor je wild symbolem tohoto automatu, který může nahradit všechny ostatní výherní symboly mimo scatter symbolů. Při hře s maximální sázkou vám wild symbol navíc vyplatí 15 000 mincí za výherní kombinaci z 5 symbolů, 1500 mincí za výherní kombinaci ze 4 symbolů, 150 mincí za výherní kombinaci ze 3 symbolů a 15 mincí za výherní kombinaci tvořenou 2 symboly.

Hrací Automat Little Goblins Online Zdarma

 

Scatter symbolem tohoto výherního automatu zdarma je zelený tvor se dvěma řadami velmi ostrých zubů. Tento symbol aktivuje spiny zdarma, stačí kdekoli na válcích zobrazit minimálně tři zelené tvory a dostanete se do hry o opravdu vysoké výhry. Tento symbol vám vyplatí 27 000 mincí za výherní kombinaci z 5 symbolů, 900 mincí za výherní kombinaci ze 4 symbolů, 210 mincí za výherní kombinaci ze 3 symbolů a nakonec 60 mincí za dva stejné symboly. Jsou zde ale i jiné velmi hodnotné symboly. Muž s bradavicí vám například vyplatí 1800 mincí za výherní kombinaci z 5 symbolů a 900 mincí za výherní kombinaci ze 4 symbolů. Červený tvor nabídne 2400 mincí z 5 symbolů a 1200 mincí za 4 symboly. Ty nejméně hodnotné symboly tohoto automatu, kterými jsou hrací karty, vyplatí nejvýše 300 mincí.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti