Menu

Lotus Love

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Lotus Love

Lotus Love Automat Online ZdarmaLotus Love je asijsky laděný výherní automat s 5 válci. Tento výherní automat zdarma má skvělou grafiku, jednoduchý průběh hry a nespočet speciálních funkcí. Čeká na vás celkem 50 výherních linií, ale můžete si zahrát i s nižším počtem. Rozsah sázek se pak pohybuje od 0,03 do 3,0 mincí na výherní linii. K dispozici máte funkci automatické hry, která roztočí válce automaticky bez zastavení po dobu 100 her. Další speciální ovládací funkcí je funkce rychlého roztočení. Celé téma je vytvořeno v červené barvě a mezi symboly se nachází zlatá čísla od 6 do 9 a dvě písmena z čínské abecedy. Symboly 8 a 9 vám při maximální sázce vyplatí 210 mincí za 5 symbolů a 105 mincí za 4 symboly. 5 symbolů čínských zlatých písmen vám vyplatí 300 mincí a 4 tyto symboly znamenají výhru 180 symbolů.

Lotus Love Automat Online Zdarma

 

V tomto výherním automatu zdarma vystupují dvě hlavní postavy. Jedná se o čínského muže a ženu. Čínský muž vám za výherní kombinaci z 5 symbolů vyplatí 1050 mincí a 450 mincí za výherní kombinaci tvořenou 4 symboly. Čínská žena má naopak hodnotu 3750 mincí při vytvoření kombinace z 5 symbolů a 750 mincí za výherní kombinaci ze 4 symbolů. Ve hře jsou další tři symboly, kterými jsou dekorativní bíle dortíky, červenočerné zápisníky a kytice květin. Posledním symbolem je scatter symbol, který vám nabídne spiny zdarma. Stačí na válcích zobrazit tento symbol minimálně třikrát. Scatter symbol vám vyplatí také scatter výhry v hodnotě 7500 za 5 symbolů a 1500 za 4 symboly. 5 zápisníků vám vyplatí 750 mincí a 5 dortíků vám přinese 7500 mincí.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti