Menu

Lucky Mai Thai

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Lucky Mai Thai

Výherní Automat Lucky Mai Thai Online ZdarmaCítíte, že dnes je váš šťastný den? Tak si spusťte právě tento výherní automat. Jedná se o pětiválcový progresivní výherní automat zdarma, který je umístěn na zlaté pobřeží neznámého ostrova. Výherní automat nabízí na svých 15 fixních výherních liniích spoustu skvělých výher. Narazíte celkem na 10 různých symbolů, které jsou rozmístěny na hrací ploše o velikosti 5*3. Sázky se mohou pohybovat od 0,03 do 3 mincí na výherní linii. Pozadí válců vypadá jako plážová chýše s dřevěnými pilíři. Na spodní straně válců jsou umístěna ovládací tlačítka, jako je například tlačítko Autospin, Spin, Gamble a také tlačítko Max Bet. Jednotlivými symboly jsou fialové orchideje, modré ryby, ananasy s brýlemi, barevní papoušci a také dívka v bikinách s havajským věncem kolem krku. Dvěma speciálními symboly jsou scatter symboly a wild symbol.

Výherní Automat Lucky Mai Thai Online Zdarma

 

Wild symbolem tohoto výherního automatu zdarma je obličej vyrytý do dřevěné desky. Scatter symbol má zase podobu koktejlu Mai Tai. Mimo tematických symbolů se můžete setkat i se symboly čísel, jako je 7, 8 a 9. Každé z těchto čísel je vyryto do dřeva a ozdobeno květinami. Tyto číselné symboly jsou ty nejméně hodnotné, ale i tak vám vyplatí 150 mincí za výherní kombinaci z pěti symbolů. Za pět ananasů vyhrajete 900 mincí, pět květin vám vyplatí 240 mincí a pět dívek v plavkách vám vyplatí 1500 mincí. Scatter symbol koktejlu Mai Tai nabídne nejvíce 2250 mincí za 5 symbolů, 450 mincí za 4 symboly a 225 mincí za 3 symboly. Wild symbol vyplatí nejvíce, a to 15 000 mincí za 5 stejných symbolů, 1500 mincí za 4 symboly a 150 mincí za tři symboly.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti